Hasan Gürsoy

Ocak 1988’de Bulgaristan’ın Razgrad şehrinde doğdum. İlk okul beşinci sınıfına kadar Bulgaristan’da eğitim gördüm. 2000 yılında ailemle Türkiye‘ye göç ettikten sonra eğitimime burada devam ettim.

Liseyi Sezai Türkeş Feyzi Akkaya ATL, Bilgisayar Yazılım Bölümü’nde okudum ve daha sonra devam ettiğim Düzce Üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümünü başarıyla tamamlayarak 2009 yılı önlisans ve yüksekokul birinciliği ile mezun oldum. Bir sene aradan sonra 2010 yılında DGS ile Marmara Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümüne girdim ve 2013 yılında da bu üniversiteden mezun oldum.

Düzce’de iken bir yazılım şirketinde yarı zamanlı çalışarak çeşitli projeler geliştirdim. Bunlardan biri halen geliştirmeye ve satmaya devam ettiğim Market Satış Programı‘dır.

Şu anda freelancer (serbest) olarak web tasarım, web uygulamaları geliştirmeye devam etmekteyim. Teknolojideki gelişmeleri sürekli takip etmeye çalışıyorum ve daima okuduğum bir programlama kitabı bulunmakta.

2 Responses to Hasan Gürsoy
  1. Bobuş

    Güzel olmuş. Eline sağlık. Umarım burda hayallerimden birkaçını gerçekleştirebilirim.