Bir web sitesi günümüz reklam teknolojilerinden en verimlisi ve en önemlisidir. Sizi her gün, her saat ve her an temsil edebilecek başka bir araç yoktur. Sokaklardaki reklamlarınızı sadece sokaktan geçenler, televizyondakileri sadece televizyon seyredenler görür. Fakat web sitenizi isteyen kişi, istediği zaman, dünyanın neresinde olursa olsun görebilir!

Günümüzde herkes en basitinden bir site yapabilmekte fakat profesyonel web tasarımı söz konusu olduğu zaman birçok kurumsal firma bile çuvallayabilmektedir. Web tasarım, sadece hoş bir tasarım kodlayıp yayına almak değildir. Web tasarımı, kurumsal kimliğinizi web ortamında olabildiğince profesyonel bir şekilde sunulmasıdır. Aynı zamanda web tasarım sürecinde projelendirme, tasarım, kodlama, içerik optimizasyonu, kullanıcı  testleri, kullanılabilirlik testleri, performans testleri gibi birçok konu vardır. Bunların içinde, çoğu web sitenin en önemli amacı olan bulunabilirlik, herkesin ilk tercih ettiği arama motoru Google’da ilk sıralarda olmaktır.

Bizim hizmetimiz, projenizi tüm standartlara uygun olarak tasarlayıp test ettikten sonra yayına vermekle de bitmiyor. Site yayınlandıktan sonra ziyaretçi takibi ve analiz edilmesi sonucu, performans ve tasarımın iyileştirilmesini de kapsıyor. Hazırlayacağımız raporlar doğrultusunda, Google Reklam çalışmaları ile de sitenizin bulunabilirliğini olabildiğince arttırıp, sitenizden gelecek geri dönüşleri en üs noktalara çıkartabilmekteyiz.

Web tasarıma paralel olarak günümüzün olmazda olmazları Facebook, Instagram, Twitter, YouTube gibi sosyal medya araçlarını da başarılı bir şekilde organize edip, kurumsalınıza yakışır şekilde yönetmekteyiz.

Web tasarım ve yazılımı konusunda kendimize güveniyoruz. Bugüne kadar bitirdiğimiz web projeleri de bunun kanıtı. Bizler, sizleri tüm dünya önünde sergileyebilecek 7/24 online bir reklam tasarlamaya hazırız…